گوشی یا تبلت کدام کاربردی تر است؟

گوشی یا تبلت می خواهید کدام یک را می خواهید بخرید نیاز شما به گوشی یا تبلت چیست؟ آیا گوشی های هوشمند نیاز و کار های شما را برطرف می کند؟ اگر قصد دارید یکی از این دو را بخرید و نمی دانید کدام یک برای شما کاربردی تر می باشد و نمی دانید کدام یک از این دو را بخرید؟ پس با ما باشید تا به سوال های شما پاسخ دهیم و راحت یکی از این دو را انتخاب کنید.

اول از این که شما می توانید با در دست گرقتن هر دو بیشتر کار های خود را با آن انجام دهید و از داشتن هر دو لذت ببرید اما چون هزینه خریدن هر دو می تواند برای شما گران تمام شود پس باید یکی از این دو را انتخاب کنید.

طبیعتا بزرگ ترین تفاوت میان این دو یعنی گوشی ها و تبلت ها اندازه صفحه نمایش های آن می باشد البته که این تفاوت با ورود گوشی های هوشمند به بازار تبلت های 7 اینچی در حال نابودی است.

اگر نیاز های شما تماشا کردن ویدیو و یا کتاب و مجلات خواندن و یا وب گردی می باشد، یا اگر عاشق بازی و گیم هستید و دوست دارید صحفه نمایش بزرگی در اختیارتان باشد طبیعتا خرید تبلت برای شما گزینه بهتری می باشد.اما نباید از اندازه کوچک تر گوشی های هوشمند هم گذشت که راحت در جیب جا می شود و قابلیت حمل راحت تری دارد و راحت می توانید موزیک گوش دهید.

پس اگر در طول روز بیشتر کار های خود را در حال رفت و آمد هستید و مسیر و کار های بیرون از خانه دارید و امکان قابل حمل بودن برای ما مهم می باشد ما گوشی را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر بیشتر اوقات خود را در پیام رسان ها ، خواندن و ارسال ایمیل، و تماس گرفتن با افراد می گذرانید این بار هم  گوشی ها برای شما مناسب می باشد و در قابلیت آخر آیا بیشتر اهل عکاسی و فیلم برداری از صحنه های زندگیتان می باشید و می خواهید همیشه صحنه های ناب را خود ثبت کنید گوشی های هوشمند می تواند باز هم گزینه خوبی برای شما باشد.

یه پاسخ کلی به گوشی یا تبلت کدام کاربردی تر است؟

پس کلی می توان گفت که اگر قابلیت حمل و نقل زیاد برای شما مهم نیست و اهل تماشا کردن زیاد ویدیو و فیلم های سینمایی می باشید و اهل مطالعه مجلات و کتاب ها هستید ما تبلت ها را به شما توصیه می کنیم.

و اگر اندازه گوشی و صحفه نمایش برای شما مهم است و می خواهید آن محصول قابل حمل برایتان باشد و راحت بتوانید از پیام رسان ها و ایمیل ها و استفاده کنید و همچنین علاقه مند به عکاسی و فیلم برداری هستید گوشی های هوشمند برای شما مناسب می باشد.